Cloud

Pomůžeme Vám s přechodem do cloud služeb. Cloud je dnes široký pojem, pod kterým si můžete představit Vaše běžící služby, maily, soubory, pracovní systémy a mnoho dalšího bez nutnosti vlastnit fyzický server. Firma využívá jen cílovou službu (např.maily), nemusí však investovat do drahých řešení jako jsou klimatizace, UPS, drahá konektivita aj., které jsou pro běh serverů důležité. Pokud zvolíte správného poskytovatele služeb, bude Vám odměnou bezporuchový provoz a můžete se tak soustředit na to hlavní, Váš byznys.

  • Microsoft Office 365:Office-365-New

Jedná se o balík kancelářských programů v cloudu doplněný o řešení MS Exchange. Office 365 tak umí řešit komunikaci ve firmě, maily či sdílení kalendářů. Samozřejmostí je poté možnost používat i desktopové či mobilní aplikace z dílny Microsoft a to vše po jednou licencí. Síla řešení tkví ve vysoké dostupnosti služeb a velké kompatibilitě.

 

  • Google APPS:google-apps-for-work

Podobnou službu jako Microsoft má také jeden z největších hráčů na světe, Google. Služba obsahuje online sdílení dokumentů, propracované mailové řešení včetně sdílení kalendářů či dokumentů. Kompatibilita služby je na velice vysoké úrovni, neobsahuje však desktopové aplikace.

 

  • SBackup od SmartOne:

Nabízíme individuální plán a systém zálohování, který je velice důležitý pro každého, kdo si váží svých cenných dat. Jedná se o plně automatizovanou službu, kde klient nemusí řešit co, kdy a jak. V případě, že se však s vašimi lokálními daty cokoliv stane, máte je uloženy v bezpečí s možností zpětného nahrání.

Nezávazná poptávka > obchod@smart1.cz