Account Manager pro marketing

Chceš prodávat marketingovou službu, ke které nás inspiroval náš zákazník?
Chceš být překvapený, jak něco jednoduchého může vydělávat slušné peníze klientům, i tobě?
Chceš si očichat obchodování na něčem snadném?

Pokud ANO, tak mrkni níž, jestli se hodíš právě TY do našeho supr kolektivu 🙂

Náplň práce:

  • Rozvoj obchodních příležitostí a prodej marketingové služby
  • Obchodní jednání s majiteli a manažery podniků, které se zaměřují na spokojenost zákazníků v oblasti služeb (restaurace, hotely, kavárny, fitcentra a další)
  • Realizace obchodů

Požadujeme:

  • Alespoň 1 rok praxe v obchodu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni velkou výhodou
  • Příjemné vystupování při jednání s majiteli podniků
  • Znalost práce na PC a tabletu (kalendář, e-mail, Word)
  • Schopnost vysvětlit klientovi podstatu marketingové služby
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Práci v rostoucí společnosti s mladým kolektivem lidí
  • Práci na IČO
  • Volnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Fixní plat a zajímavé bonusové ohodnocení (jednorázové bonusy z uskutečněného obchodu)
  • Kvartální bonusy na základě splněných targetů
  • Neomezenou dovolená, motivační soutěže, měsíční teambuildingy
  • Neomezené vstupné do fitka, bazénu a sauny přímo v budově společnosti
  • ActivePass kartu (konkurence Multisport)
  • Notebook, tablet a telefon s neomezeným voláním i sms pro soukromé účely
  • Nástup ihned/dohodou
  • Kancelář v centru Prahy

Sedí na vás nabízená pozice? Kontaktujte nás na kariera@smart1.cz