O nás

Proč jsme vznikli?

Cítili jsme, že v České Republice je spousta pracovního stresu spojeného s neposlušnými IT technologiemi a málo radosti při vykonávání vlastní práce. Z tohoto důvodu jsme založili Smart One s.r.o. a již několik let pomáháme našim klientům odbourat starosti s IT.

Víme, že správný partner v byznysu je jednou z nejdůležitějších součástí růstu firmy a důvěra a loajalita mezi nimi je klíčová. Proto děláme pouze s tím, čemu věříme a sami to používáme, a díky tomu doporučujeme našim partnerům pouze prověřené technologie, na které se mohou spolehnout.

Uvědomili jsme si, že k výborné IT technologii patří i výborný servis, a proto se zaměřujeme na spokojenost našich zaměstnanců a staráme se o ně tak, aby se těšili po víkendu do práce a byla radost s nimi pracovat. Díky tomu ucítíte, že spolupráce s námi je to pravé.

Jak to děláme?

Pokaždé jinak a přesto stejně.

Každý z klientů je unikátní a má své specifické představy. Proto rádi děláme pro naše klienty něco navíc a neustále vymýšlíme takové služby, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Chápeme totiž, že jedině s růstem našich partnerů můžeme vyrůst i my.

Neustále rozvíjíme certifikace našich zaměstnanců, i celé firmy a zajištujeme tak všem stejně kvalitní servis a férová kritéria kvality našich služeb. Pro zvýšení důvěryhodnosti Smart One s.r.o. jsme prošli náročnou prověrkou Národního Bezpečnostního Úřadu (NBÚ) a získali bezpečnostní prověrku státu se stupněm utajení TAJNÉ.

Co tedy děláme?

  • Poskytujeme správu IT neboli outsourcing IT s výhodně postaveními měsíčními tarify.
  • Nasazujeme nejlepší WiFi technologii současnosti, která ohromila nejednoho klienta.
  • Zajištujeme bezpečné Cloudové služby pro zálohu a umístění dat našich zákazníků.

Děkujeme za Vaši důvěru!