Chytrá správa IT

Postaráme se kompletně o vaše IT. Zařaďte na vyšší stupeň a využijte IT Outsourcing od profesionálů.

Image

Co je IT Outsourcing, neboli správa IT?


Pod pojmem IT Outsourcing si představte všechny IT zdroje, které jsou potřeba k běhu vaší společnosti a někdo externí se o ně stará. Může se jednat o servery, pracovní stanice, tiskárny a další IT techniku co ve firmě máte. Správa IT tedy řeší především situace, kdy potřebujete, aby se někdo staral o Vaší firmu a její IT zařízení. My ve Smart One přesně toto pro naše klienty děláme.

Napište nám Zavolejte

Správa IT od nás


Na správu počítačových sítí využíváme specializované postupy a programy, které nám práci ulehčují a zpřehledňují. Jsme tedy schopní poskytovat nadstandardní služby s vysokou kvalitou odvedené práce. U nás neplatíte za čas ajťáka. Naše správa IT je časově neomezená a platíte jen pevně stanovený měsíční paušál. Zároveň disponujeme certifikátem od Národního Bezpečnostního Úřadu s prověrkou druhého nejvyššího stupně TAJNÉ, čímž máte jistotu, že Vaše data jsou s námi v bezpečí.


Image

7 důvodů proč vybrat nás


 • Fixní cena

  Neúčtujeme hodiny, ani odpracovaný čas. Pevná měsíční cena je vždy adekvátní k velikosti Vaší firmy tak, aby byly obě strany spokojené.

 • Úspora času

  Používáte kontaktní tlačítko k nahlášení požadavků přímo přes svůj počítač, mailem nebo telefonicky. Veškeré požadavky jsou pak zaznamenávány v našem systému. Uživatelé tak nemusí řešit IT problémy přes další osobu.

 • Žádná dovolená a nemocenská

  Dovolené či nemoci ajťáků neexistují. Garantujeme 100% dostupnost a zastupitelnost. V porovnání zaměstnanec vs. Správa IT je v tomto směru služba IT Outsourcingu naprosto dokonalá, jelikož máte vždy někoho po ruce.

 • Moderní technologie

  Vyřešíme 90% IT požadavků uživatelů, aniž bychom jim blokovali počítač a zdržovali je tak od práce. Správa počítačové sítě je pro nás díky specializovaným postupům hračka.

 • Konzultace zdarma

  Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího řešení pro Vaši firmu. Poradíme s internetem nebo operátory, pomůžeme s GDPR a mnoho dalšího. Zkrátka nadstandardní správa IT, kterou si zamilujete.

 • Spolehlivost

  Jsme mladý a dynamický tým, víme kam směřují trendy a snažíme se dělat naši práci co nejvíce efektivně a svědomitě. Máme jednoduchou politiku – pokud jste spokojeni Vy, jsme spokojeni i my.

 • Rychlost

  13 minut na reakci a 1,5 hodiny na vyřešení většiny požadavků. Takové jsou naše statistiky správy IT.

Statistiky našich techniků


Image
Doba odezvy
0 minut

Dojezdový čas
0 minut

Obětavost
0%

Rádi Vám řekneme více. Kontaktujte nás.

Smart One s.r.o.
Na Poříčí 1041/12, Praha 1
info@smart1.cz
+420 270 003 220